تولید برق با نیروی جاذبه زمین

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

همواره پیشرفت تکنولوژی باعث شگفتی همگان شده و پژوهشگران در راستای پیشرفت برای بهبود زندگی و هم چنین برای حفظ منابع طبیعی تمام شدنی تلاش می کنند.

این بار دانشمندان با هدف تولید برق از روش ایمن، سالم و با استفاده از انرژی رایگان و همیشگی به دستاوردهای تازه ای رسیدند.

تولید برق با استفاده از جاذبه زمین!

طی تحقیقات انجام شده ، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که تولید سموم خطرناک ناشی از لامپ های سفید بسیار بیشتر و خطرناک تر از دود سیگار است! و این باعث ایجاد خطرهای جدی برای مصرف کنندگان این قبیل لامپ هاست.

واکنش زنجیره ای موجود در اثر متقابل انرژی جاذبه زمین با وسایل و واکنش متقابل آن ها به این انرژی، باعث می شود که چرخه به راه افتاده و الکتریسیته مورد نیاز تولید شود. هر بار که این چرخه یک دور کامل می زند، انرژی مورد نیاز برای روشن نگه داشتن یک لامپ به مدت ۲۰ دقیقه و به طور مداوم را تولید کند.

حال با این اختراع مفید علاوه بر داشتن جهانی سالم را به ارمغان آورده است، از هزینه های گزاف تولید برق نیز جلوگیری کرده است.

 

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .