وریستور چیست

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

وریستور V271HA40

وریستور قطعه الکتریکی که از لحاظ شکل ظاهری شبیه خازن های عدسی است و عملکرد آن به این صورت است که در اثر اعمال ولتاژ زیاد و ناگهانی  مقاومت های تعبیه شده در دو سر آن کاهش میابند و در نتیجه باعث عبور جریان بیشتر می شود.

نحوه بستن وریستورها به این صورت که یک سر آن را به زمین و سر دیگر آن را به ورودی منبع  تغذیه متصل می کنند.

 سری HA مقاومت وریستورهای اکسید فلز MOVs می باشد. این دستگاه برای حفاظت در برابر افزایش ثانویه در فضای داخل  و خارج ازفضای شبکه (پانل های توزیع) ساختمان ها و همچنین در کاربردهای صنعتی برای کنترل موتور و برق مورد استفاده در زمینه حفاری نفت، معدن، و حمل و نقل طراحی شده اند.

 طراحی سری HA از MOVs اتصالات محکم و استواری را برای نصب پیچ فراهم کرده است.

 در صورتی که ولتاژ لحظه‌ای به صورت متوالی قطع شود  به یک توان الکترود متوسط نیاز است که به راحتی  در هر زمان تعداد پالس در هر ثانیه را تنظیم می کند.

 برق به وجود آمده باید با توجه به مشخصاتی باشد که در درجه بندی دستگاه و مشخصات فنی جدول برای دستگاه خاص نشان داده شده است.

 از آنجا که وریستورها تنها می‌توانند مقدار نسبتا کمی ازنیرو را پراکنده کنند ، بنابراین برای برنامه های کاربردی تکراری که شامل مقدار قابل توجهی برای اتلاف توان متوسط است مناسب نیستند.

بازرگانی پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع تریستور می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی کاتالوگ زیر از انواع تریستورها و مشخصات فنی آن آگاهی یابید و یا اینجا کلیک نمایید.

کاتالوگ

 

بازدید 634 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .