آدرس جدید سایت پیمان الکترونیک

http://peymanelc.com

سنسور مجاورت القایی sick

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

سنسور مجاورت القایی

سنسور مجاورت القایی یک نوع از سنسور مجاورت الکترونیکی بدون تماس است که برای تشخیص موقعیت اشیاء فلزی استفاده می شود. محدوده سنجش سوئیچ القایی وابسته به نوع فلزی که شناسایی می شود است. فلزات آهنی، مانند آهن و فولاد، اجازه طیف سنجش طولانی تر را میدهد، در حالی که فلزات غیر آهنی مانند آلومینیوم و مس، محدوده سنجش را تا 60 درصد کاهش می دهند. از آنجا که خروجی یک سنسور القایی دارای دو حالت است، یک سنسور القایی گاهی اوقات به عنوان یک سوئیچ مجاورت القایی نامیده می شود.

sensor

 

سنسور شامل حلقه القایی می باشد. جریان الکتریکی یک میدان مغناطیسی تولید می کند، که تولید یک جریان می کند که از ترانس اولیه خود هنگامی که برق ورودی متوقف می شود به سمت صفر افت پیدا می کند. اندوکتانس تغییرات حلقه با توجه به مواد داخل آن تغییر می کند وازآنجایی که فلزات از مواد دیگر القاگر تر هستند وجود فلز جریان فعلی را از طریق حلقه افزایش می دهند. این تغییر با سنجش مدار که می تواند به برخی از دستگاه های دیگر هر زمان که فلز شناسایی شد سیگنال بدهد.

کاربردهای متداول سنسورهای مجاورت القایی شامل آشکارسازهای فلزی، چراغ راهنمایی، شستن ماشین، و یک میزبان از فرآیندهای صنعتی خودکار می باشد. از آنجا که حسگر احتیاج به تماس فیزیکی ندارد این دستگاه منحصرأ برای برنامه های کاربردی مفید که در آن دسترسی مشکل است مناسب می باشد.

sensor

سنسور مجاورت القایی SICK قابل اطمینان، قدرتمند و قوی .

در حال حاضر تقریبا در تمام صنایع میلیون ها سنسور مجاورت القایی استفاده می شود.این سنسورها اشیاء فلزی را بدون تماس و با آخرین فن آوری ASIC ، سنسورهای SICK پیشنهاد نهایی در دقت و قابلیت اطمینان می دهند.

SICK می تواند راه حل مناسب برای نیازهای شما در هر زمان از سنسورهای استاندارد استوانه ای و یا مستطیل شکل با تک، دو یا سه برابر فاصله عملیاتی، سنسورهای ویژه برای مناطق انفجاری و محیط های خشن فراهم کند. سنسورهای SICK مسیر قابل اعتماد هوشمند برای اجرای راه حل های صنعتی خاص و سفارشی برای هر کار که شامل اتوماسیون می شود فراهم کند.

sensor

بازدید 330 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .