فرکانس متر ارتعاشی

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

فرکانس متر ارتعاشی چیست

فرکانس متر ارتعاشی یا فیدر ارتعاشی الکترومغناطیسی (EMVF) معمولا برای انجام جریان وزنی دانه دانه و ذرات مواد در صنعت پردازش به کار گرفته می شود . این درایوها به کنترل آسان و ساده جرم جریان مواد قابل انتقال کمک می کند. در مقایسه با دیگر درایوهای (پنوماتیک، اینرسیایی، گریز از مرکز، و غیره ...)، این یک ساخت و ساز ساده تر می باشد و آنها در عمل به طور فشرده، قوی و قابل اعتماد هستند.

peymanelectric-frequencymeter

فقدان بخش مکانیکی فرساینده ، مانند چرخ دنده، تسمه ، یاطاقان، میله سربی، و غیره، باعث می شود EMVF یک وسیله مقرون به صرفه باشد. مراحل خروجی برق قدرت استاندارد برای کنترل the EMVF با استفاده از دستگاه SCR (تریستور و ترایاک) در نظر گرفته شده است و این باعث کنترل زاویه فاز (PAC) و فرکانس ثابت از ارتعاش می باشد. در این روش مدار کنترل باید هماهنگ با فرکانس درج شده در منبع 50 (60) هرتز باشد. PAC می تواند تنها انجام دامنه تنظیم ارتعاش را نجام دهد ، اما نه فرکانس ارتعاشی . استفاده از ترانزیستور (IGBT یا MOSFET) قدرت حالت سوئیچ مبدل باعث ایجاد دامنه و (یا) کنترل فرکانس از   EMVFمی شود. استفاده از آنها حاکی از تحریک مستقل EMVF از برق عرضه فرکانس می باشد. علاوه بر این، کنترل فرکانس عملیات در منطقه از رزونانس مکانیکی را تضمین می کند. این عملیات بسیار کارآمد می باشد، زیرا جابجایی خروجی های بزرگ توسط ورودی کوچک جریان انجام می شود. یک عملیات بهینه و کارآمد نیاز به ردیابی رزونانس فرکانس دارد.

peymanelectric-frequencymeter

کاربرد فرکانس متر ارتعاشی

طراحی فیدر ارتعاشی با تحریک الکترومغناطیسی به عنوان مثال ارتعاشی الکترومغناطیسی فیدر (EMVF) بر روی یک سیستم از دو توده بر اساس همراه با استفاده از یک جزء الاستیک متشکل از چشمه کامپوزیت برگ انعطاف پذیر (معمولا فایبر گلاس ™). مقدار فنرهای تخت نصب شده عملیات رزونانس از تجهیزات را تعیین می کند. جریان الکتریکی برانگیخته هسته مغناطیسی، جذب آرماتور در حال حرکت، که به متصل حمل بار عنصر (LCE) از EMVF به عنوان مثال ارتعاشی از طریق فهرست. انرژی انباشته شده در فنر برای برگشت سیستم به جایگاه تعادل خود باز می گردد.

peymanelectric-frequencymeter

با تحقق ارتعاشات آزاد دامنه متغیر و فرکانس در طول یک نرم افزار طیف گسترده ای از twomass سیستم نوسانی، مبدل قدرت مناسب و متناظر کنترل، انتقال مداوم و دوز مواد گرانول برای ارائه شرایط عملیاتی مختلف به کار برده می شود. به این ترتیب، طیف قدرت سیستم مبدل قدرت کنترل ارتعاشی محرک-ارتعاشی فیدر ارتعاشی به عنوان مثال تنظیم انتقال درایو کارکرد نوسانگر مکانیکی قابل کنترل دارد.

peymanelectric-frequencymeter

بازدید 308 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .