استابلایزر

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

کاربرد استابلایزر :

استابلایزر جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220 ) و برق سه فاز برای محافظت از کلیه ی لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد استابلایزر های خطی با داشتن سیستم میکروپروسسوری ولتاز ورودی را اندازه گیری کرده و با توجه به کاهش یا افزایش ولتاژ در ورودی را تشخیص داده و در خروجی ولتاژ V220 یا 380Vثابت با دقت %1 و به صورت خطی و پیوسته در خروجی ارائه می دهد و همچنین با داشتن هسته ی حلقوی از جنس مس و جاروبک ذغال با چرخش بر روی سطح هسته ی حلقوی خروجی ثابت ارائه می دهد.

استابلایزر خطی

انواع استابلایزر

استابلایزر خطی یا همان ترانس محافظ برق به دو دسته تقسیم می گردد :

دسته اول استابلایزرهای رله ای(استابلایزرهای پله ای) بوده که طریقه ی کارکرد این نوع استابلایزرها تنظیم ولتاژ با دقت 10 ولت می باشد. که با سری AVR شروع می گردد و شامل آمپرهای 2 الی 32 آمپر خانگی و در مدل های صنعتی از 9 تا 20 آمپر می باشد.

دسته دوم استابلایزرهای SERVOE این نوع استابلایزرها با داشتن سیستم حلقوی و برد میکروپروسسوری بوده و تنظیم ولتاژ با دقت 1 ولت می باشد که با سری STB-11 در مدل های تک فاز و مدل های سه فاز با سری STB-33 ارائه می گردد. این نوع استابلایزرها در رنج وسیع از 6 آمپر تا 80 آمپر در مدل های تک فاز و سه فاز از 9 آمپر تا 600 آمپر ارائه می گردد.

این نوع استابلایزر به دلیل دقت بالاتر نسبت به مدل رله ای برای دستگاه های حساس و موارد حساس بیشتر مورد توجه قرار گیرد هم چنین هسته مسی آن باعث شده تا از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

استابلایزر خطی

بازرگانی پیمان الکتریک توانایی لازم در امر مشاوره و خرید بهترین استابلایزر (استابلایزر رله ای ، استابلایزر سرووموتوری، استابلایزر خطی) را جهت محافظت از لوازم برقی در هنگام  وقوع نوسان ولتاژ دارا می باشد که از جمله استابلایزرهای قابل ارائه : استابلایزرهای تکفاز و سه فاز دلتا DELTA می باشد.

استابلایزر دلتا با ترانس حلقوی و یک عدد زغال تقویت شده جهت تثبیت برق خانگی و کولر گازی استفاده می شود همچنین در مدل های تکفاز 10 کیلو ولت آمپری از دو ترانس جهت تقویت برق در خروجی برق بصورت خطی استفاده شده است ابن نوع ترانس های خاص و با کیفیت بالا می تواند در هنگام نوسانات ناگهانی برق را تثبیت کنند.

استابلایزر خطی

استابلایزر های خطی دلتا بر اساس تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های حلوقی وگرد عملیات اصلاح را انجام می دهند همچنین دارای استاندارد های جهای از قبیل ISO9001 ,CE ,ایزو کیفیت و همچنین موفق به اخذ تاییده وزارت نیرو شده است و دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد .

جهت مشاهده لیست محصولات استابلایزر خطی دلتا اینجا کلیک نمایید

بازدید 854 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .