سرج ارستر تابلویی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

محافظت از رعد و برق را به ما بسپارید ......

بازرگانی پیمان الکتریک با اتکا به اعتماد شما مشتریان گرامی در نظر دارد در جهت گسترش محصولات خود جهت رفاه حال مشتریان عزیز همچنان بی وقفه به تلاش های خود بیفزاید.
رعد و برق ، صاعقه ای که باعث صدمه به ساختمان گردیده و خسارات مالی زیادی را به همراه دارد را میتوان با وجود سرج ارستر(برقگیر) به یک نیروی ضعیف تبدیل کرده و به زمین منتقل کرد اما این تبدیل انرژی توسط انسان انجام ناپذیر است و صدمات زیادی را به همراه دارد ازین رو بازرگانی پیمان الکتریک یکی از قطب های فعال در این زمینه با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص نحوه ی عملکرده این دستگاه را به خوبی شناخته و راه را برای خرید این محصول برای مشتریان خود هموار کرده است.
این مرکز افتخار دارد که همیشه در صدد فراهم آوری محصولات با کیفیت و معتبر جهانی همراه با استانداردهای تائید شده و گارانتی معتبر را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.


برای اطلاع از مشخصات فنی و کسب اطلاعات بیشتر به بخش سرج ارستر مراجعه فرمایید

سرج ارستر تابلویی محصولی جدید ....
بازرگانی پیمان الکتریک با بررسی تحقیقات روز دنیا محصول جدیدی را وارد کرده است که از لحاظ کلاس حفاظتی بیشترین محافظت و از لحاظ مقاومتی بیشترین تحمل جریان را دارا است ازین رو این محصول را که با نام های سرج ارستر تابلویی یا سرج ارستر ترکیبی شهرت دارد را آماده فروش قرار داده است.
این نکته قابل ذکر است که به دلیل واردات کالا بدون هیچ واسطه ای این مرکز پایین ترین قیمت را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

برخی از مدل های سرج ارستر تابلویی در بازرگانی پیمان الکتریک :


سرج ارستر کلاس B+C کد 5089756
سرج ارستر کلاس B+C کد 5089763
سرج ارستر کلاس B+C کد 5095606
سرج ارستر کلاس C+D کد 5094931
سرج ارستر کلاس C+D کد 5094920
سرج ارستر کلاس C+D کد 5093418

برای مشاهده محصولات بیشتر به بخش سرج ارستر مراجعه فرمایید