لامپ SMD

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)

لامپ SMD چیست؟
ماژول SMD یک نوع ماژول LED می باشد که با استفاده از سطح پایه فن آوری (SMT) برای روی سطح تراشه LED در تخته مدار چاپی (PCB) است. این دستگاه با پایه سطحی LED خود شامل طراحی هم به عملکرد خود و یا به برق وصل به یک واحد سازگار است.

لامپ SMD
انواع دیگر لامپ LED که SMD نیست COB می باشد که جدیدتر و قوی تر می باشد و لومینسانس و MCOB (مولتی COB)، در نهایت LED های DIP قدیمی وجود دارد، و "دو خط بسته بندی"، DIP LED و نور کمی را فراهم میکند.

لامپ COB

انواع ماژول های SMD LED با ابعاد بسته بندی LED متفاوت است. انواع معمولی 5050 SMD ماژول LED، 3528 ماژول LED SMD، ماژول LED 3020 SMD، ماژول LED 5630 SMD و ماژول LED SMD هستند. روشنایی ممکن است بسته به جریان محرک متفاوت می باشد، و به طور معکوس بر طول عمر دستگاه اثر می گذارد.

لامپ SMD
تمام لامپ های SMD Foryard برای عملیات بالا با مقاومت حرارتی کم و روشنایی بالا طراحی شده اند. آنها نیاز به میزان قابل ملاحظه ای جریان پایین تر برای دستیابی به همان مقدار انرژی خروجی برای LED های معمولی دارند. این پکیج با تجهیزات جایگزینی اتوماتیک و فرایند لحیم کاری سازگار است.

لامپ SMD

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .