عایق سیلیکونی

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

عایق سیلیکون 9502L-EP ترکیبی از دو ویژگی اساسی: عملکرد 9502L-EP تنها عایق کامپوزیت تولید به عنوان جایگزینی برای دو دیسک 10 (254mm) پرسلن "است. نصب فقط محدود به برنامه های افقی خاتمه یافته است. INNOVATION - بر خلاف دیگر عایق سیلیکون موجود در بازار، طراحی منحصر به فردی از9502L-EP محتوای مواد را بدون هیچ گونه عوارض الکتریکی و ابعادی به حداقل می رساند.

عایق سیلیکونی
سیلیکون به عنوان یک عایق در potholders مقاوم در برابر حرارت و موارد مشابه استفاده می شود؛ با این حال، رسانایی گرما از محصولات مبتنی بر فیبر چگالی مشابه کمتر است. دستکش های کوره سیلیکون قادر به مقاومت در برابر درجه حرارت تا 260 درجه سانتیگراد (500 درجه فارنهایت) هستند، که اجازه می دهد تا آب به جوش برسد.

عایق سیلیکونی

عایق سیلیکون کامپوزیت تولید شده توسط پرینتر، عملکرد قابل ملاحظه حتی در شرایط سخت کار دارند. یک میله شیشه ای فیبر دار به عنوان هوزینگ این عایق استفاده می شود. انتهای این میله شیشه ای توسط اتصالات آلومینیومی یا فولاد گالوانیزه محافظت می شود. سیلیکون یا اتیلن وینیل استات (EVA) همچنین می تواند به عنوان مواد هوزینگ بسته به شرایط مشتریان ارائه شود.

عایق سیلیکونی

بازدید 277 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .