خازن روغنی چیست

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

خازن روغنی چیست؟

خازن روغنی معمولا یک خازن AC با دو ولتاژ (AC / DC) طراحی شده و برای مدارهای مورد نیاز با قابلیت اطمینان بالا نیاز دارد. تمام خازن های روغنی AC توسط ریچاردسون RFPD UL، CSA و VDE تایید شده است.

خازن روغنی
خازن های روغنی در جایی که ولتاژ بالا و عمر طولانی مهم است، استفاده می شوند. برای مواردی از جمله فیلتر کردن و ذخیره انرژی ، موتور شروع به کار، تعویض، نورپردازی ولتاژ بالا، HVAC، و قوس سرکوب (snubber) از خازن روغنی استفاده می شود همچنین خازن های روغنی در سیستم های گرمایشی صنعتی، موتورهای AC، موتورهای DC، چراغ های با ولتاژ بالا (HID)، تابلوهای روشنایی ولتاژ بالا و منبع تغذیه یافت می شوند.

خازن روغنی

در حالی که خازن های الکترولیتی آلومینیومی تقریبا همیشه قطبی هستند (خازن های مثبت و ترمینال منفی)، خازن های پر از نفت غیر قطبی هستند و بنابراین می توانند در تمام برنامه های کاربردی برای تغییر ولتاژ استفاده شوند. این خازن قابلیت خود ترمیمی و می پلی پروپیلن متالیزه نفت دارا می باشد . بعضی از خازن های روغنی کاملا منحصر به فرد هستند، در حالی که ممکن است شامل یک مقاومت در سراسر پایانه ها باشند. همچنین در بعضی موارد یک بسته تنها میتواند شامل دو خازن جداگانه باشد.

خازن روغنی

بازدید 378 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .