ترموفیوز چیست

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

ترمو فیوز چیست؟
ترمو فیوز یک دستگاه ایمنی الکتریکی است که جریان الکتریکی را هنگامی که به دمای خاصی گرم می شود، قطع می کند. این دستگاه ها ممکن است برای استفاده یک بار باشد یا ممکن است به صورت دستی یا به صورت خودکار تنظیم مجدد شود.

ترموفیوز
فیوز حرارتی با ارائه حفاظت از گرمای بیش از حد محصولات الکتریکی مانند لوازم خانگی، بسته باتری، موتور، منبع تغذیه، ترانسفورماتور، تجهیزات گرمایش و تهویه مطبوع و دستگاه های الکترونیکی مختلف عمل می کند. قطع دمای حرارتی (TCO) درمدارهای الکتریکی برای قطع برق در مدار در صورت گرمای بیش از حد، یا به عنوان یک نسخه پشتیبان از سری به ترموستات یا خودشان طراحی شده است. ترموفیوز برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و کنترل نشده استفاده می شود.

ترموفیوز
سوئیچ حرارتی (گاهی اوقات تنظیم مجدد حرارتی یا قطع جریان حرارتی (TCO)) یک دستگاه که به طور معمول در درجه حرارت بالا (اغلب با "صدای دق دق کردن" صدای کم) باز می شود و دوباره هنگامی که درجه حرارت کم می شود بسته می شود. سوئیچ حرارتی ممکن است یک نوار فلزی باشد که اغلب در یک لامپ شیشه ای لوله ای محافظت می شود تا از گرد و غبار یا اتصال کوتاه محافظت کند.

ترموفیوز

بازدید 421 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .