سنسور LVDT چیست

    • مدل
    • کد سفارش
    • شرکت سازنده
    • کشور سازنده
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

LVDT چیست

LVDT یک سنسور الکترومکانیکی است که حرکت مستقیم از یک جسم را که به صورت مکانیکی مرتبط است، به یک سیگنال الکتریکی متناظر تبدیل می کند.

LVDT

سنسور موقعیت خطی  LVDT موجود در محدوده های مختلف اندازه گیری می تواند حرکات را به اندازه کوچک به میلیمترهای یک اینچ تا ± 20 اینچ اندازه گیری کند. ساختار داخلی ترانسفورماتور متشکل از یک سیم پیچ اصلی است که بین یک جفت سیم پیچ ثانویه زاویه ای متقاطع قرار دارد که تقریبا در فاصله اولیه قرار دارد.

LVDT
در عمل، سیم پیچ اولیه LVDT با یک جریان متناوب دامنه و فرکانس مناسب که به عنوان محرک اولیه شناخته می شود انرژی می گیرد. سیگنال خروجی الکتریکی LVDT، ولتاژ AC دیفرانسیل بین دو سیم پیچ ثانویه است که با موقعیت محوری هسته درون کویل LVDT متفاوت است. معمولا این ولتاژ خروجی AC با مدار الکترونیکی مناسب برای ولتاژ DC یا جریان DC که برای استفاده مناسب تر است، تبدیل می شود.

LVDT

کاربرد LVDT
LVDT به عنوان مبدل ثانویه و دستگاهی برای اندازه گیری نیرو، وزن و فشار و غیره استفاده می شود. اندازه گیری نیرو را می توان با استفاده از لودسل به عنوان مبدل اولیه انجام می شود در حالی که فشار مایع را می توان با استفاده از لوله بورودون که به عنوان اولیه مبدل نیرو یا فشار به یک ولتاژ تبدیل می شود. در این برنامه ها حساسیت بالا LVDTs یک جاذبه اصلی است.

LVDT

بازدید 361 بار

پیمان الکتریک در سال 1377 توسط برادران هرمان مقدم افتتاح گردید که به عنوان واردکننده و تامین کننده کلیه لوازم برقی، صنعتی فعالیت می نماید .