×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 229

انکودرقابل پروگرام (Programmable encoders)

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

با استفاده از انکودر با قابلیت برنامه ریزی ، تنظیم پالس مرجع توسط کنترل اصلی به میزان قابل توجهی تنظیم میشود. عرض پالس مرجع را می توان بین 90 و 180 درجه انتخاب کرد و اجازه داد تا یک توالی پالس قابل تنظیم به طور مستقل از دور مسقیم عمل کند. منبع تغذیه وسیع از 4.75 تا 30 ولت DC امکان تنظیم پیکربندی سطح سیگنال اختیاری HTL یا TTL را فراهم میکند.

انکودر هوهنر

قابلیت های پارامتریک متحرک، انکودر قابل پروگرام را به ابزاری مناسب برای تعمیر و نوسازی سریع و مقرون به صرفه تبدیل می کند. انکودر قابل پروگرام ، هزینه موجودی پایین تر و تلاش را تا حد امکان کم می کند، و هنگامی که به خدمات در محل می رود، انکودر قابل پروگرام را می توان در محل با استفاده از ابزار دستی خاص و در حالی که به طور کامل نصب شده است، پیکربندی کرد. چهار دکمه تعریف شده توسط کاربر در ابزار دستی امکان برنامه نویسی سریع و آسان از تنظیمات فعلی و همچنین اختیاری بصری و ویرایش منو از پروفایل های فردی را برای انکودر قابل پروگرام فراهم می کند.

انکودر pr90

گروه Hohnerتولید کننده بین المللی پیشرو در تولید سنسور، انکودر ، ابزار اندازه گیری و قطعات خودکار پردازش تصویری باشد. شرکت هوهنر (Hohner) که تامین کننده انواع انکودر قابل پروگرام می باشد، ترکیبی از فن آوری نوآورانه وارائه خدمات به مصرف کنندگان با راه حل های هوشمند برای اتوماسیون و کارخانه می باشد و طیف وسیعی از محصولات و فن آوری را فراهم می کند. Hohner با استانداردهای مداوم با کیفیت بالا در سراسر جهان ، پتانسیل بسیار بالایی را در نوآوری، برای مشتریان خود با مزایای انتقادی و ارزش افزوده قابل توجه در بسیاری از صنایع به ارمغان می آورد.

انکودرقابل پروگرام pr90

محصولات انکودر را از لینک آن مشاهده کنید.