کانکتور مخابراتی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کانکتورهای مخابراتی (Telecom connectors) در بسیاری از کاربردهای مختلف استفاده می شود. مکان هایی که عموما جریان از یک منبع برای استفاده از انرژی به زمین منتقل می شود.

کانکتورهای مخابراتی

کانکتورهای مخابراتی شامل انواع مختلفی از برنامه های کاربردی است که در آن از اتصالات استفاده می شود. به طور کلی، ارتباطات از راه دور (مخابرات) در سه حوزه تجاری گسترده استفاده می شود: دفتر مرکزی، کارخانه خارج و سیار. دفتر مرکزی به ساختمان های بزرگ اشاره دارد که در آن ارتباطات با حجم بالا تغییر و پردازش می شود. خارج از کارخانه اشاره به ایستگاه های تعویض است که در آن سوئیچینگ توزیع برای خطوط تجاری و منازل محلی رخ می دهد. نوع سیار به انرژی واقع در برج ها اشاره دارد و برای پشتیبانی از انتقال ارتباطات تلفن همراه به کار می رود. به طور کلی، قدرت در این تاسیسات به منظور پشتیبانی از دریافت و انتقال و اتصالات زمینی و محافظت از سیستم از شرایط بارگیری، از جمله اعتصابات رعد و برق به کار می رود.

نصب کانکتور مخابراتی

اتصال دهنده های مخابراتی در انتهای کابل های مخابراتی یافت می شود که برای انتقال داده ها و ارائه خدمات تلفنی استفاده می شود. اتصال دهنده های مخابراتی که در بسیاری از خانه ها و دفاتر مشاهده می کنید کانکتورهای (Registered Juke (RJ هستند. با افزایش فن آوری فیبر نوری، کانکتور فیبر نوری نیز یک گزینه مناسب محسوب می شود.

انواع کانکتور مخابراتی